چشم انداز آکادمی

ما آمده یام تا در دنیای آموزش آنلاین تحولات بزرگی را ایجاد کنیم، با ایجاد بستر های خودآموز در کنار اساتید مجرب و استفاده از بستر های فنی قوی این دوره آموزشی رو لذت بخش تر کنیم. ما میخواهیم:

  • هر روز مطالب بروزتری برای یادگیری رو داشته باشیم.
  • یادگیری آنلاین با کیفیت، هزینه منصفانه و شفاف داشته باشیم.
  • زبان آموزان بهترین نتیجه را در یادگیری داشته باشند.

هرکسی در هر کجای جهان که نیاز به یادگیری زبان دارد، مشکلی مثل قیمت، مسیر، در دسترس نبودن یک استاد خوب و مشغله های کاری سر راهش نباشد.

دوره های ما

فرهنگ سازمانی آکادمی

در ساده ترین شکل ممکن پیام ما یک جمله است، مجموعه ای موفق با تبلیغات میلیونی و جایزه های میلیاردی خلق نمی شود.

  • نگاه ما به مخاطب های آکادمی زبان

    ما به هیچ کدوم از مخاطب هامون به چشم مشتری نگاه نکردیم، بلکه نگاهمون به آنها به چشم افرادی مشتاق به یادگیری که دارای هدف و تمایل شدیدی به رشد داشتند بوده، پس تصمیم گرفتیم تمام انرژی و دارایی خود را پای بهترین ها بگذاریم.

  • باور داریم که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه مدت آموزشی باید در کنار شفافیت، صمیمیت و کیفیت باشد. تا روابط پایداری بین آکادمی و تمام زبان آموزان خودش ایجاد کند.

  • همیشه باید حرف همدیگه رو بشنویم، راهکار مناسبی رو ایجاد کنیم. تلاش کردیم به عنوان یک تیم جوان و پر انرژی همیشه بهترین راهکار را برای تمام مخاطب هامون داشته باشیم و اگر در این مورد توانایی انجام کاری را به بهترین نحو داشته باشیم آن وقت خودمان را معرفی کنیم.

 

دپارتمان ها، رو چه مواردی بیشترین زمان را میگذارند؟

برای به دست آوردن اینکه چه قدر می شه به یک مجموعه آموزشی اعتماد کرد، کافیه زمان هایی که هر دپارتمان روی موضوعی رو قرار میدهد رو بررسی کنیم، البته صداقت کلام بخش بزرگی از این اعتماد را ایجاد میکند.

هر دپارتمانی به نسبت وظایفی که دارد، بالاترین هدفش حفظ نگهداشت کیفیت آموزشی، ارتباط موثر با تمام زبان آموزان و یافتن راه حل هایی سریع و هوشمندانه برای ایجاد اعتماد بیشتر می باشد.

خدماتی که به آنها باور داریم

برای داشتن بهترین خدمات معتقدیم باید هر روز تلاش کرد، رفع اشکال داشت و با مخاطب ها در ارتباط بود.

کلاس خصوصی

وقتی زمان کم داری، سرعت عمل هم خیلی واست مهمه، حتما روی این گزینه بیشتر فکر کن.

کلاس ترمیک ( گروهی )

هزینه مناسب این مدل کلاس ها در کنار هدف مند بودنشون و تلاش خودت میتونه به هدفت نزدیکت کنه.

دوره های خودآموز

هیچ یادگیری بدون تلاش امکان پذیر نیست، ولی اگه خودآموز دوست داری یاد بگیری این دوره های مناسب شماست.

کارگاه ها

بعضی از ماها فقط کافیه راه رو بهمون نشون بدن و در شروع همراهی داشته باشیم، پس نیازی نیست کلی زمان برای کلاس بگذاریم، انتخاب درست کارگاه هاست.