دوره ترمیک زبان انگلیسی کودکان

بچه ها، بهترین کاوشگران در جهان هستند.

دوره های آنلاین یادگیری زبان کودکان | ترمیک

دوره آموزش زبان کودکان با دوره‌های دیگر متفاوت است هدف از این دوره ایجاد علاقه در کودکان است. وقتی آموزش زبان انگلیسی را از سنین کودکی شروع کنید، کودک توانایی صحبت کردن به زبانی غیر از زبان مادری خود را موضوعی غیر معمولی و فوق‌العاده تلقی نمی‌کند و احساس راحتی و تعلق بیشتری با جوامع دنیا خواهد کرد.

  • انسجام در دوره‌ها و امکان یادگیری مطابق با استاندارد بین‌المللی
  • هر ترم شامل 12 جلسه بعلاوه میان ترم و پایان ترم می باشد.
  • روز های زوج به صورت سه روز در هفته و روز های فرد به شکل دو روز در هفته است
  • میزان رشد قابل اندازه گیری، تمرکز بر مکالمه محور بودن کلاس ها

در آکادمی 24talk آموزش زبان به صورت آنلاین بوده و تعیین سطح مانند یک جلسه کلاس برگزار می‌شود که شما و فرزند عزیزتان با فضای آموزشی آشنا شوید و ما به آن به چشم تعیین سطح نگاه نمی‌کنیم بلکه ارزیابی کودک برای اینکه در سطح و شرایط مناسب قرار بگیرد.

هزینه دوره ترمیک

چرا دوره ترمیک کودکان در آکادمی 24Talk

تمام کلاس های ما به صورت گروهی و مخصوص کودکان طراحی شده است.

  • 01 اساتید مجرب

    تمامی اساتید ما دارای مدارک بالاتر از کارشناسی می باشند و 60 ساعت دوره آموزشی روانشناسی آموزش کودک را گذرانده‌اند و بر شیوه برخورد و رفتار با کودک آگاه و مسلط هستند و امکان انتخاب اساتید را می توانید داشته باشید.

  • بازی، قوی ترین ابزار برای یادگیری کودکان است، ما در آکادمی زبان 24Talk از منابعی بهره می بریم که کودک را مشتاق به یادگیری بیشتر میکند. دنیای رنگی کودکان نیاز به روانشناسی خاص خودش را دارد.

  • کلاس مخصوص کودکان، نیاز به صبر، پشتکار و تکرار دارد. در آکادمی زبان 24Talk اساتید مجرب برای بهترین بازخورد پرورش داده شده اند تا کودک به بهترین نتیجه در یادگیری زبان دست یابد.

 

در کلاس های ما روی چه مهارت هایی بیشتر کار میشه!؟

در آکادمی زبان 24Talk معتقدیم که علاقه مند شدن بچه ها به زبان اهمیت بسیار زیادی داره پس:

یادگیری زبان 100%
بازی و سرگرمی 95%
شعر و موسیقی 90%
کارتون و ارتباط 55%

چرا دوره کودکان مهم است؟

کودکانی که یادگیری زبان را از سنین کم آغاز می‌کنند از مزیت های فوق العاده‌ای بهره‌مند می‌شوند و تثبیت زبان در ذهن کودکان بسیار سریع‌تر انجام می‌شود .کودکان از یادگرفتن لذت می برند و خوشحال می شوند. اگر متد آموزشی صحیحی به آن‌ها آموزش داده شود، آن‌ها را با طراوت‌تر می‌کنند و در نتیجه بچه‌ها از تدریس لذت می برند و سرعت یادگیری آن‌ها بالا می‌رود.

شجاعت

کودکان حتی اگر درست یا نادرست بودن چیزی را ندانند،بدون هراس و ترس آن را امتحان می‌کنند که این موضوع در یادگیری زبان هم صدق می کند

اجتماعی شدن

تقویت برخورد اجتماعی کودکان در سنین بالاتر رشد بیشتری دارد.یادگیری زبان جدید احتمال موفقیت کودکان را در امتحانات مدرسه بالا می‌برد.

افزایش خلاقیت

با افزایش سن خلاقیت و رویاپردازی کودک نیز بیشتر می شود و می تواند سازه های پیچیده تر درست کرده و تبحر بیشتری برای درک و حل مسائل پیدا کند

لهجه

اگر در سنین کم شروع کنند می توانند در سنین بالاتر به صورت روان و بدون لهجه صحبت کنند .یکی از دلایل قانع کننده شروع یادگیری زبان از سنین کم می باشد

این کاوشگران پر انرژی رو به دنیای جدیدی وارد کنیم​!

دوره زبان انگلیسی کودکان با استفاده از اینترنت پیشرفت و ترقی در آینده فرزندتان را تضمین می‌کند . ما کنار شما در منزلتان زبان انگلیسی را به کودکتان می‌آموزیم!

اساتید

قبل از اینکه وارد هر آموزشگاه یا آکادمی بشید، حتما از شرایط و نحوه جذب اساتید مطمئن شوید، این یکی از بهترین روش هاست برای اینکه شما انتخاب حرفه ای تری داشته باشید، برای این منظور ما چند تن از بهترین اساتید خودمون رو به شما معرفی میکنیم:

فاطیما عبدالهی

استاد دوره کودکان

از دپارتمان کودکان و عاشق فوتبال، فیلم دیدن، رقصیدن و یادگیری زبانهای مختلف!

شقایق وحیدی

استاد دوره کودکان

از دپارتمان کودکان و عاشق فوتبال، فیلم دیدن، رقصیدن و یادگیری زبانهای مختلف!

زهرا تاجیک

استاد دوره کودکان

از دپارتمان کودکان و عاشق فوتبال، فیلم دیدن، رقصیدن و یادگیری زبانهای مختلف! .

مینا خوش حرف

استاد دوره کودکان

از دپارتمان کودکان و عاشق فوتبال، فیلم دیدن، رقصیدن و یادگیری زبانهای مختلف!

چرا دوره آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان

امروزه دوره های زبان مختلفی در دسترس می باشد، این تنوع بر اساس نیاز زبان آموزان به وجود آمده است. ما در تیم 24talk دوره های برتر آموزش زبان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم . دوره‌ی آموزش زبان کودکان، از مبتدی تا پیشرفته شامل 24 ترم می باشد. کلاس‌ها به صورت آنلاین و از طریق bigbluebutton بوده و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید. شیوه تدریسی که برای هر کودک با توجه به بازده، سرعت یادگیری و بدون استرس بودن آن  در نظر گرفته شده علاوه بر آن متد های آموزشی جداگونه و به‌ روز مثل شعر، بازی، موسیقی و ... زبان انگلیسی را یاد می گیرند . از نظر روان شناسان آموزش زبان دوم از سن 3 تا 14 سال بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان است، زیرا کودک می تواند لهجه خود را تقویت کرده و در آینده تسلط بیشتری در مکالمه به زبان انگلیسی داشته باشد.

سوال های پرتکرار

پاسخ سوال های پرتکراتون رو اینجا پیدا کنین!