دوره فشرده و خصوصی بینگو

تقویت هر چهار مهارت در سریع ترین زمان و تمرکز بر مکالمه زبان آموزان

هدف دوره بینگو چیست؟

پاسخ به یک سوال ساده، زبان آموزی که سرعت یادگیری بالاتری نسبت به کلاس داره یا به دلیل مشغله های ذهنی زمان ثابتی برای یادگیری ندارد چی کار باید کند؟


دوره بینگو پاسخ سوالات مشابه این موضوع است، دوره ای فشرده که هر چهار مهارت شما را به بهترین شکل ارتقا خواهد داد و برعکس تمام دوره های موجود دیگر، هیچ قسمتی از زبان نیست که بدون اینکه صد در صد یادگرفته باشید از روی آن رد شود.

 • تقویت هر چهار مهارت به یک اندازه مهم است
 • فضای یادگیری جذاب و همراه با بازی مرحله به مرحله
 • عدم وابستگی به زمان ثابت ولی محتوای کافی به اندازه ای که هر روز یک الی دو ساعت را بتوانید با زبان درگیر شوید.
 • میزان رشد قابل اندازه گیری، تمرکز بر مکالمه محور بودن دوره

این ویدیو فقط سه دقیقه ازت زمان میگیره ولی نگاهت رو نسبت به مدل آموزش نوین عوض خواهد کرد.


دوره بینگو شامل چه مواردی است؟

جذاب ترین بخش این دوره خدماتی است که شما دریافت خواهید کرد، حالا این خدمات شامل چه مواردی است؟

 • 01 دوازده جلسه آموزش خصوصی مرحله به مرحله برای شما

  12 جلسه آموزشی برای هر ترم شما در نظر گرفته شده است، این جلسات به فاصله زمانی دو الی سه روز یکبار در پنل شما باز خواهند شد، شما بعد از اتمام هر مرحله و گرفتن امیتاز آن مرحله میتوانید وارد مرحله بعدی شوید.

 • هیچ فعالیتی بدون برنامه ریزی منظم و دقیق نتیجه مطلوب را نخواهد داشت، این موضوع در یادگیری زبان هم وجود دارد، بعد از ثبت نام قطعی شما، توسط سیستم یک برنامه ریزی مشخص زمانبندی شده اختصاصی برای شما ایجاد خواهد شد که در پنل بینگو شخصی خودتون خواهید دید.

  برنامه ریزی اختصاصی یادگیری زبان انگلیسی
 • فضای آموزش خشک یکی از بزرگترین مشکلات یادگیری و انصراف بچه ها از ادامه این راه می باشد، در بینگو، شما تمام مراحل یادگیری خود را در قالب بازی و مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد، نمره در سیستم ما بی معنی است، کسی که امیتاز کافی را داشته باشه میتونه به مرحله بعدی بره و این مسیر رو به اتمام برسونه.

 • یکی از جذاب ترین بخش های یادگیری شما، امکان استفاده از کارگاه های موجود در دوره بینگو است، در این کارگاه ، استاد در کنار شما هر جلسه یک موضوع و روش یادگیری که سرعت رو بالاتر میبره کار میکنه، در مرحله بعد یک فایل آموزشی کامل رو تدریس میکنه که معمولا از منابع معتبری همچون شبکه ها نشنال جئوگرافی، تد و غیره می باشد. در انتها به سوالات رایج زبان آموزان که در طول هفته برای بچه ها ایجاد شده است پاسخ خواهد داد.

 • در سیستم های سنتی، استاد جلو می رفت و زبان آموزان پشت سر آنها، در سیستم نوین یادگیری زبان آموزان یادگیری را شروع میکنند و استاد در کنار آنها حرکت خواهد کرد، این مرحله یکی از مهمترین قسمت های سیستم ماست برای یادگیری شما، هر فعالیتی مثل مکالمه، نوشتن نیاز به بازخورد می باشد که این بخش توسط اساتید مجربی که همراه شما در طول یادگیری این مسیر هستند انجام خواهد شد.

 • یادگیری غیر همزمان زبان انگلیسی

  بازخورد هفتگی، به شما کمک میکند علاوه بر اینکه در مسیر درست یادگیری قرار گرفته باشید، زمان مناسبی هم ایجاد میکند که در صورتی که سوال یا مشکلی در یادگیری برای شما ایجاد شده است از استاد خودتون بپرسید و در صورتی که سوال همگانی نباشد همان لحظه پاسخ این سوال رو دریافت کنید و در صورتی که سوال همگانی باشد در کارگاه با تمام زبان آموزان مطرح خواهد شد و پاسخ توسط استاد به شکل آموزش محور تدریس میشود.

 • ما معتقدیم این دوره خیاطی می شه برای شخص خود شما، به چه شکل؟ با کمک جعبه جادویی در سیستم آموزشی بینگو، فرض کنید شما یک تکلیف مکالمه انجام دادید و در بخشی از این تکلیف نیاز به تصحیح شدن دارید، ما با کمک کدگذاری که انجام دادیم، به شما کد راهنمای مشخص را توسط استاد ارائه میدهیم در این مرحله برای شما، یک فایل آموزشی مرتبط با موضوع ارائه میشود که به شما کمک میکند علاوه بر اینکه این مورد تصحیح شود، مرور و آموزش مجددی مختص خود شما نیز دریافت کنید.

 

درخواست مشاوره رایگان

تور دوره بینگو: در این ویدیو شما نحوه کار کردن با دوره بینگو را به صورت کامل مشاهده خواهید کرد.

در دوره بینگو زمانبندی و یادگیری چگونه می باشد

یادگیری زبان یعنی هر چهار مهارت، پس تمرکز روی هر مهارت و داشتن برنامه برای هر کدام به یک اندازه مهم است. شما در این دوره فعالیت هایی در چهار مرحله متفاوت خواهید داشت که هر کدام 25% درصد از این دوره است و در کنار هم یک دوره صد درصدی خواهید داشت.

دوره آموزشی 12 جلسه ای 25%
تصحیح تکالیف و ارائه بازخورد50%
کارگاه های هفتگی 75%
ارائه گزارش و بازخورد هفتگی100%

دوره بینگو برای چه زبان آموزانی مفید است؟

در اینکه شیوه آموزش در دنیا در حال تغییر است هیچ شکی نیست، سال هاست که کشور های مدرن روش های یادگیری و آموزش را تغییر داده اند، در مرحله اول بینگو تلاش میکنه، تا شما رو به نتیجه صد درصدی در یادگیری برسونه و برای این هدف برنامه ریزی شده است. حالا این دوره مفید تر می شه اگه بدونید چه مخاطب هایی بیشترین پاسخ را خواهند گرفت.

زبان آموزان هدف مند

هیچ سیستمی بدون در نظر گرفتن تلاش خود شما به نتیجه مطلوب نخواهد رسید، پس داشتن هدف یادگیری زبان مهم ترین بخش برای استفاده از این روش جدید می باشد.

محدودیت در زمان بندی

اکثر ما امروزه درگیری ها و مشغله های کاری و غیره بسیار زیادی داریم، پس داشتن دوره ای که زمانبندی آن در اختیار خودتون باشد بی شک تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دوره خیاطی شده برای شما

به تعداد آدم های روی کره زمین راه های رسیدن به یادگیری وجود داره، پس اینکه دوره ای وجود داشته باشه که برای شما طراحی و ساخته شده باشد مشخصا سرعت و کیفیت یادگیری بالاتری خواهد داشت.

یادگیری هر چهار مهارت

دوره های موجود زبان با اسامی مختلفی در حال حاضر وجود دارند،این دوره تمرکز روی دانش عمومی زبان شما دارد و برای کسانی که هدف های بلند مدت تری مثل آزمون های بین المللی دارند بسیار مفید می باشد.

در بینگو چه اتفاقی می افتد؟

یک دوره یادگیری مدرن، نیازمنده این می باشد که تمام مراحل آموزش را در خود داشته باشد، شامل ارتباط با استاد، آموزش، ارزیابی، پشتیبانی و مسیر های جایگزین، تمام این موارد در این دوره به صورت کامل و تقسیم بندی شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت

آموزش

آموزش مستقیم با سرعت اختصاصی برای شما

در مرحله اول، آموزش می باشد، شما در قسمت اول هر درس ، یک آموزش کامل دریافت خواهید کرد که تقریبا هر دو الی سه روز یکبار برای شما باز می شود و برنامه زمانبندی هم برای شما در داشبورد بینگو قرار گرفته است.

فعالیت های یادگیری

ارزیابی مرحله به مرحله

یکی از موارد پر اهمیت برای هر زبان آموز دریافت تاییده از آموزشگاهی است که در آن زمان گذاشته است ، شما در انتهای هر دوره میتوانید با رفتن به بخش دریافت مدرک آن دوره، درخواست ارائه مدرک خودتان را ثبت کنید.

بازخورد منظم

هیچ یادگیری بدون بازخورد و راه حل، مسیر مشخصی ندارد

هر مرحله که توسط استاد تصحیح می شود و بارخورد به شما داده می شود وگاهی هم یک فایل آموزشی مجزا نیز برای شما ارسال می شود که شما حتما باید این فایل را مشاهده کنید.

جمع بندی

آموزش، پشتیبانی و ارزیابی

هر ترم شما شامل خدمات آموزش در ، پشتیبانی و ارزیابی می باشد، طول مدت دوره یک ماه می باشد و در انتها شما با گزارش کاملی از روند فعالیت و پیشرفت خود دارید.

تفاوت بینگو با دوره های سنتی در چیست؟

در دوره های سنتی، تعدادی زبان آموز در روز های مشخصی سر یک کلاس جمع می شدند و استاد موظف بود که یک درس را طبق سیلابس های مشخص شده به اتمام برساند، معمولا تمرکز روی تمامیت کلاس بود نه هر شخص، در دوره بینگو، این موضوع برعکس می باشد، شما دوره ای مختص خودتون خواهید داشت، سرعت کلاس توسط شما مدیریت می شود و استاد اختصاصی به شما بازخورد میدهد. یادگیری در هر دو حالت نیازمند تلاش و پشتکار شماست ولی ما در بینگو سعی کردیم با ایجاد فضایی بازی گونه و دوستانه حداقل از فضای خشک کلاس های سنتی دور شویم و در کنار هم به شکل خیلی قوی شروع به یادگیری زبان کنیم.


سوال های پر تکرار بینگو

پاسخ سوال های پرتکراتون رو اینجا پیدا کنین!