یادگیری زبان با اخبار ( در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته)

همیشه اخبار یکی از بهترین منابع یادگیری زبان بوده و هست ولی سوال همیشگی، چه جوری باید ازش یادبگیریم؟

160,000 تومان قیمت 120,000 تومان
  • 18 فایل آموزشی از اخبار روز دنیا
  • 6 خبر جداگانه که هر کدام در سه سطح یاد میگیرید
  • تفاوت کلمات و عبارات و ساختار ها در سطح های مختلف

پیش نیاز دوره

تقریبا این دوره پیش نیاز خاصی نداره ولی برای اینکه بهترین جواب رو ازش بگیرید، بچه های سطح Elementary به بالا واقعا تاثیر استفاده از دوره رو در سریع ترین زمان خواهند دید.

همیشه بچه ها سوال میپرسند که چی کار کنیم که گوش های قوی تری در زبان انگلیسی داشته باشیم و با این همه منابع موجود کدوم رو انتخاب کنیم!؟

قبل از هر چی تمرین واقعا موضوع بسیار مهمیه و باید ساعت ها برای این موضوع کنار بگذارید ولی چی کار میشه کرد که این زمان رو به بهینه ترین شکل ممکن گذاشت، ساده است از منابعی استفاده کنیم که به ما کمک کنه با آزمون و خطا زبان رو یاد نگیریم و راهی رو بریم که قبلا حتما جواب گرفته باشند. 

همین موضوع باعث شد که ما شروع به جستجو کنیم و علاوه بر جذاب بودن موضوعات که بخش جداناپذیری از تمرین های شنیداری تک تک زبان آموزهاست، به پارامتر های دیگه هم سری بزنیم! 

اطلاعات بیشتر سر فصل دوره

درخواست مشاوره رایگان

سرفصل‌های دوره یادگیری زبان با اخبار ( در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته)

شما میتوانید درس اول هر دوره را به صورت رایگان مشاهده کنید تا از کیفیت دوره مطمئن شوید.

استاد مجتبی عبیری مدرس پکیچ آموزشی : یادگیری زبان با اخبار ( در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته)

درباره استاد دوره: مجتبی عبیری

سلام. مجتبی عبیری هستم. 13 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های مختلف تهران و اصفهان دارم و تا کنون در دوره های مختلف آموزشی و سطوح مختلفی به تدریس پرداخته ام. از جمله این دروه ها می توان به تدریس کتاب های New Interchanges، Headway، Person to Person،American English File، Top Notch، Passages وSummit اشاره کرد. همچنین من فعالیت زبانی خود را در زمینه ترجمه متون و ترجمه فیلم و سریال نیز ادامه دنبال کرده ام و تا کنون تعدادی از کتب ترجمه بنده به چاپ رسیده است. به علاوه در زمینه ترجمه همزمان با نهاد هایی چون دفاتر اینترپل، UNODC و سازمان اکو در تهران همکاری داشته ام. من با لهجه انگلیسی آمریکایی صحبت می کنم ولی به دلیل همکاری مداوم با افرادی از دیگر ملت ها با لهجه های دیگر انگلیسی نیز آشنایی کامل دارم

لیست دوره های خودآموز

شما میتوانید از لیست زیر، دوره های منتخب ما را مشاهده کنید و یک جلسه رایگان نیز شرکت کنید تا از کیفیت آنها مطمئن شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره

بچه ها هم یاد بگیرن و هم تفاوت و ساختار یک سطح بالاتر و یا یک سطح پایین تر از خودشون رو هم بتونن بررسی کنن؟

هدف ما از این دوره همینه، شما فقط یاد نمیگیرید که مهارت شنیداری رو تقویت کنید، دید روشنی پیدا میکنید از اینکه چه پارامتر هایی باعث میشه یک سطح در زبان ارتقا پیدا کنید و اگه بخواهم راحت توضیح بدم:

شما در این دوره کلمات رو یاد میگیرید ، تلفظ های صحیح هر کدوم رو و اینکه یک کلمه و یک ساختار رو اگه چه تغییری درش ایجاد کنید به سطح بالاتری خواهید رفت.

 

به عنوان یک زبان آموز چی کار کنم بیشترین بازده رو داشته باشه ؟

ببینید این دوره فقط یه نمونه از 6 درس هستش و هر درس هم 3 فایل جداگانه آموزشی داره، پس شما در مجموع با 18 فایل آموزشی لیسنینگ مواجه هستید، بعد از گوش دادن به هر کدوم از این فایل های آموزشی ، باید مثل نمونه ای که استاد عبیری براتون ضبط کرده حتما خودتون هم همین راه رو ادامه بدید و سعی کنید خودتون هم به یک زبان آموز خیالی تدریس کنید. ( این متد بی شک سرعت رشد شما رو بسیار سریعتر میکنه )

 

خدماتی که به آنها باور داریم

برای داشتن بهترین خدمات معتقدیم باید هر روز تلاش کرد، رفع اشکال داشت و با مخاطب ها در ارتباط بود.

کلاس خصوصی

وقتی زمان کم داری، سرعت عمل هم خیلی واست مهمه، حتما روی این گزینه بیشتر فکر کن.

کلاس ترمیک ( گروهی )

هزینه مناسب این مدل کلاس ها در کنار هدف مند بودنشون و تلاش خودت میتونه به هدفت نزدیکت کنه.

دوره های خودآموز

هیچ یادگیری بدون تلاش امکان پذیر نیست، ولی اگه خودآموز دوست داری یاد بگیری این دوره های مناسب شماست.

کارگاه ها

بعضی از ماها فقط کافیه راه رو بهمون نشون بدن و در شروع همراهی داشته باشیم، پس نیازی نیست کلی زمان برای کلاس بگذاریم، انتخاب درست کارگاه هاست.