یادگیری زبان با پادکست B2 (Upper Intermediate )

تقویت مهارت شنیداری در کنار یادگیری لغات و اصطلاحات از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است.

75,000 تومان قیمت 235,000 تومان

پیش نیاز دوره

این دوره متناسب با زبان آموزانی است که سطح Intermediate یا B2 هستند، در صورتی که سطح خودتون رو مطمئن نیستید میتوانید از منوی تعیین سطح یک آزمون رایگان داشته باشید.

هدف دوره: 
کمتر زبان آموزی است که خواهان تقویت مهارت شنیداریه و اسم پادکست های British Council رو نشنیده باشه، در راستای همین دوره ها امروز با دوره سطح B2 یا (Upper Intermediate) در خدمتتون هستیم. حالا هدف ما از تولید این دوره برای این زبان آموزانه که میخوان علاوه بر اینکه به پادکست های این مجموعه قدرمتند گوش بدن، اصول یادگیری و تقویت هر چهار مهارت هم داشته باشند. 

اطلاعات بیشتر سر فصل دوره

درخواست مشاوره رایگان

سرفصل‌های دوره یادگیری زبان با پادکست B2 (Upper Intermediate )

شما میتوانید درس اول هر دوره را به صورت رایگان مشاهده کنید تا از کیفیت دوره مطمئن شوید.

استاد هادی میررضایی مدرس پکیچ آموزشی : یادگیری زبان با پادکست B2 (Upper Intermediate )

درباره استاد دوره: هادی میررضایی

سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از دوازده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

لیست دوره های خودآموز

شما میتوانید از لیست زیر، دوره های منتخب ما را مشاهده کنید و یک جلسه رایگان نیز شرکت کنید تا از کیفیت آنها مطمئن شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره

Britich council شامل صدها پادکست با موضوعات جذاب با سطح بندی های مختلف مثل درام، کمدی، سبک زندگی، فرهنگ و  مشاوره یادگیری زبان و غیره است.

نحوه استفاده از دوره:

برای اینکه بهترین بازخورد رو داشته باشید حتما حتما دوره رو چندین بار گوش بدید، یه کاغذ و قلم حتما کنار دستتون بگذارید و در مرحله اول حتما پادکست رو بدون توضیحات استاد در حالت خام صوتی گوش بدید، بعد فایل آموزشی رو چندین بار گوش بدید و نکته های هر پادکست رو برای خودتون یادداشت کنید، در آخر هم میتونید از فایل متن پادکست کمک بگیرید و علاوه بر اینکه روی مهارت شنیداری و لغات تمرکز کرده باشید تمرین مهارت خواندن هم داشته باشیم.

این دوره مناسب چه زبان آموزانیه؟
پیش نیاز این دوره حداقل داشتن سطح Upper Intermediate هستش و اگه سطح شما پایین تر از این مرحله هست حتما از دوره های دیگه ما استفاده کنید. 

ولی اگه سطح زبانی شما Upper Intermediate هستش، حتما این دوره رو انتخاب کنید، در این دوره حداقل پیش نیاز اینه که هر پادکست رو در دوره های زمانی مشخص در یک ماه حداقل 5 بار گوش بدید و نکته برداری کنید. سعی کنید فعالیت های بعد هر ویدیو رو انجام بدید و ازش الگو بگیرید برای تقویت مهارت های دیگتون.

بعد از این دوره چی به دست میارید؟
خوب هیچ متریال آموزشی نیست که کمک به رشد شما نکنه ولی انتخاب متریال درست زمان رو در یادگیری که پارامتر ارزشمندی هم هست کوتاه تر می کنه. 

شما در انتهای این دوره یک قدم از ما بقی زبان آموزان در این سطح حتما جلوتر خواهید بود، کلی اصطلاح یادگرفتی، گوش قوی تری داری و حتی در ساختار های زبانی هم رشد خواهی داشت. 

پس در ساده ترین شکل ممکن بخوام بگم، این دوره علاوه بر اینکه گوش شما رو برای شنیدن قوی تر میکنه ، در مهارت های دیگه زبانی شما هم تاثیر مثبتی خواهد داشت.


چرا پادکست های 24Talk؟
در مرحله اول باید بدونیم که پادکست ها منابع بسیار صحیحی برای تقویت مهارت شنیداری هستند، ادبیات درست دارند و استاندارد صحبت کردن اجرا کننده  ها کمک میکنه گوش شما به شنیدن آدم هایی عادت کنه که زبان مادریشون انگلیسی بوده. 

ما در آکادمی 24Talk، تلاش کردیم که اول از همه متناسب با سطح زبان آموزان پادکست ها رو طبقه بندی کنیم ( این موضوع بسیار اهمیت داره، چونکه در صورتی که سطح پادکست از شما بالاتر باشه باعثه کم شدن اعتماد به نفس میشه و اگه سطح خیلی پایینتر باشه، زبان آموز از ادامه راه انصراف میده و سرد می شه )

ما در آکادمی 24Talk، تلاش کردیم موضوع هایی رو انتخاب کنیم که خود موضوع هم جذاب باشن.

خدماتی که به آنها باور داریم

برای داشتن بهترین خدمات معتقدیم باید هر روز تلاش کرد، رفع اشکال داشت و با مخاطب ها در ارتباط بود.

کلاس خصوصی

وقتی زمان کم داری، سرعت عمل هم خیلی واست مهمه، حتما روی این گزینه بیشتر فکر کن.

کلاس ترمیک ( گروهی )

هزینه مناسب این مدل کلاس ها در کنار هدف مند بودنشون و تلاش خودت میتونه به هدفت نزدیکت کنه.

دوره های خودآموز

هیچ یادگیری بدون تلاش امکان پذیر نیست، ولی اگه خودآموز دوست داری یاد بگیری این دوره های مناسب شماست.

کارگاه ها

بعضی از ماها فقط کافیه راه رو بهمون نشون بدن و در شروع همراهی داشته باشیم، پس نیازی نیست کلی زمان برای کلاس بگذاریم، انتخاب درست کارگاه هاست.