داستان های طنز انگلیسی سطح مقدماتی (Elementary)

اگه دوست داری از متن های خسته کننده یکم فاصله بگیری و هم زبان کار کنی درس اول که رایگان هست برای شماست.

160,000 تومان قیمت 150,000 تومان
 • تقویت مهارت شنیداری
 • تقویت مهارت خواندن متن
 • 6 داستان طنز انگلیسی جذاب

پیش نیاز دوره

این دوره متناسب با زبان آموزانی است که سطح Elementary یا مقدماتی هستند پس حداقل سطح زبانی شما باید این باشه. در این دوره سعی شده تا با استفاده از داستان های کوتاه طنز آمیز، زبان انگلیسی در سطح مقدماتی یاد بگیریم.

هدف دوره:
در این دوره سعی شده تا از طریق داستان های کوتاه انگلیسی استفاده محیطی جالب و شادی ایجاد بشه و به آموزش مطالب جدید در سطح Elementary یا مقدماتی بپردازیم. هدف ما در این دوره تمرین مهارت خواندن در سطح مقدماتی و همچنین آموزش نکات مربوط به اون متن که می تونه تلفیقی از نکات گرامری، لغات، کاربرد کلمات و تلفظ کلمات باشه، هست. 

اطلاعات بیشتر سر فصل دوره

درخواست مشاوره رایگان

سرفصل‌های دوره داستان های طنز انگلیسی سطح مقدماتی (Elementary)

شما میتوانید درس اول هر دوره را به صورت رایگان مشاهده کنید تا از کیفیت دوره مطمئن شوید.

 • جلسه 1 | جلسه اول (bank Robbery)

  اولین داستان این دوره با موضوع "دستبرد به بانک" است، این داستان جالب را حتما گوش بدید و از این پادکست در کنار یادگیری زبان لذت ببرید. ( این درس رایگان می باشد کافیه روی دکمه نمایش ویدیویی کلیک کنید )


  این درس رایگان رو از دست نده و در کنار موضوع بسیار باحال و خنده داری که داره از یادگیری زبان هم بیشتر لذت خواهی برد.

 • جلسه 2 | جلسه دوم (Bear’s Head)

  دومین داستان این دوره با موضوع "کله خرس" است، یک داستان بسیار خنده دار و فوق العاده که کمک میکنه با کلی کلمات جدید و ساختار های باحال در زبان انگلیسی آشنا بشید.


  فایل آموزش تصویری

 • جلسه 3 | جلسه سوم (Clever Soldier)

  سومین داستان این دوره با موضوع "سرباز باهوش" است، این داستان جالب را حتما گوش بدید و از این پادکست در کنار یادگیری زبان لذت ببرید.


  فایل آموزش تصویری

 • جلسه 4 | جلسه چهارم (Lawn Mower)

  چهارمین داستان این دوره با موضوع "دستگاه چمن زنی" است، این داستان جالب را حتما گوش بدید و از این پادکست در کنار یادگیری زبان لذت ببرید.


  فایل آموزش تصویری

 • جلسه 5 | جلسه پنجم (Telephone)

  پنجمین داستان این دوره با موضوع "تلفن" است، این داستان جالب را حتما گوش بدید و از این پادکست در کنار یادگیری زبان لذت ببرید.


  فایل آموزش تصویری

 • جلسه 6 | جلسه ششم (Two Old Gentlemen)

  ششمین داستان این دوره با موضوع "دو آقای مسن" است، این داستان جالب را حتما گوش بدید و از این پادکست در کنار یادگیری زبان لذت ببرید.


  فایل آموزش تصویری

استاد هادی میررضایی مدرس پکیچ آموزشی : داستان های طنز انگلیسی سطح مقدماتی (Elementary)

درباره استاد دوره: هادی میررضایی

سلام. هادی میررضایی هستم مدرس زبان انگلیسی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی با تجربه بیش از دوازده سال تدریس در تمامی سطوح و تمامی سننین از کودکان نوجوانان و بزرگسالان که برای دلایل مختلفی مانند انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه تجارت و اخذ مدارک زبان می آموزند فعالیت داشته ام. من و همکارانم در این مجموعه علامه مند هستیم تا با به کارگیری بهترین روش ها منابع و برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به بهترین و مفیدترین شکل ممکن کنیم.

لیست دوره های خودآموز

شما میتوانید از لیست زیر، دوره های منتخب ما را مشاهده کنید و یک جلسه رایگان نیز شرکت کنید تا از کیفیت آنها مطمئن شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره

بعد از مرور متن و بررسی نکات مختلف داستان و آموزش اونها، فعل های استفاده شده در داستان برای شما مرور میشه و در ادامه لغات مهم متن هم برای شما معرفی می شه. حالا نوبت به این میرسه که یک بار متن این داستان رو برای خودتون بازگو کنید. توی این مرحله سعی کنید از تمام کلمات و فعل های جدیدی که توی این دوره یاد گرفتید، استفاده کنید.


در مرحله بعد می تونید تمرین های مربوط به این داستان رو انجام بدید که مطمئن بشید که مطالب جدید رو خوب یاد گرفتید و مطالب جدید رو توی ذهنتون فعال سازی کنید تا بتونید توی مکالمات و نوشتار خودتون ازشون استفاده کنید. تمرین های متنوعی در این قسمت برای شما در نظر گرفته شده. سعی کنید به اندازه کافی برای تمرین ها وقت بگذارید و با دقت این تمرین ها را انجام بدید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل بشه

این دوره مناسب چه زبان آموزانیه؟
این دوره مناسب زبان آموزانیه که سطح Begginer یا ابتدایی رو طی کرده باشند و تقریبا سه یا چهار ترم در کلاس های آموزشی بزرگسالان شرکت کرده باشند. موضوعات مطرح شده در این داستان ها بیشتر مناسب نوجوانان و برزرگسال هست که دقت کنید که دوره ی درستی رو برای خودتون انتخاب کنید

بعد از این دوره چی به دست میارید؟
بعد از سپری کردن این دوره شما دایره لغات خودتون رو تا حد خوبی گسترش داده اید و با اکثر فعل هایی که در بیان داستان های کوتاه استفاده میشه آشنا شدید. همچنین پس از این دوره، توانایی شما توی درک داستان ها و پی بردن به نکات اون افزایش پیدا می کنه
یادگیری کلی نکته کاربردی و مربوط به تلفظ هم از دستاورد های دیگه ی این دوره است.


چرا پادکست های 24Talk؟
در مرحله اول باید بدونیم که پادکست ها منابع بسیار صحیحی برای تقویت مهارت شنیداری هستند، ادبیات درست دارند و استاندارد صحبت کردن اجرا کننده  ها کمک میکنه گوش شما به شنیدن آدم هایی عادت کنه که زبان مادریشون انگلیسی بوده. 


ما در آکادمی 24Talk، تلاش کردیم که اول از همه متناسب با سطح زبان آموزان پادکست ها رو طبقه بندی کنیم ( این موضوع بسیار اهمیت داره، چونکه در صورتی که سطح پادکست از شما بالاتر باشه باعثه کم شدن اعتماد به نفس میشه و اگه سطح خیلی پایینتر باشه، زبان آموز از ادامه راه انصراف میده و سرد می شه ). ما در آکادمی 24Talk، تلاش کردیم موضوع هایی رو انتخاب کنیم که خود موضوع هم جذاب باشن و شما رو سر ذوق بیارن. پس زمان رو از دست نده و درس اول که رایگان هست رو ببین و ازش لذت ببر.
 

خدماتی که به آنها باور داریم

برای داشتن بهترین خدمات معتقدیم باید هر روز تلاش کرد، رفع اشکال داشت و با مخاطب ها در ارتباط بود.

کلاس خصوصی

وقتی زمان کم داری، سرعت عمل هم خیلی واست مهمه، حتما روی این گزینه بیشتر فکر کن.

کلاس ترمیک ( گروهی )

هزینه مناسب این مدل کلاس ها در کنار هدف مند بودنشون و تلاش خودت میتونه به هدفت نزدیکت کنه.

دوره های خودآموز

هیچ یادگیری بدون تلاش امکان پذیر نیست، ولی اگه خودآموز دوست داری یاد بگیری این دوره های مناسب شماست.

کارگاه ها

بعضی از ماها فقط کافیه راه رو بهمون نشون بدن و در شروع همراهی داشته باشیم، پس نیازی نیست کلی زمان برای کلاس بگذاریم، انتخاب درست کارگاه هاست.